main
4

O KANCELARII

Kancelaria Adwokacka Artur Hill jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią prawniczą oferującą usługi prawne najwyższej jakości, według konkurencyjnych stawek. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną dla firm oraz klientów indywidualnych. Stała i kompleksowa obsługa prawna oferowana przez kancelarię obejmuje profesjonalne doradztwo i ochronę prawną we wszystkich aspektach prawa cywilnego i rodzinnego, prawa karnego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego i gospodarczego.

W ramach swojej działalności proponujemy zarówno reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej, jak i przygotowywanie pojedynczych dokumentów, niezbędnych w obrocie gospodarczym oraz procedurach sądowych (pozwy, wnioski, pisma procesowe, odwołania, apelacje, skargi, umowy, ugody itp.).

Naszym atutem jest indywidualne i elastyczne podejście do każdej sprawy, zarówno pod względem merytorycznym jak i finansowym. Dlatego też możemy zaoferować najlepsze rozwiązania prawne, odpowiadające konkretnym potrzebom klienta.

W związku z oferowaną pomocą oraz obsługą prawną Kancelaria utrzymuje także ścisły kontakt z adwokatami, radcami prawnymi, tłumaczami (j. angielski, j. francuski, j. rosyjski) oraz brokerami ubezpieczeniowymi z terenu całej Polski. Kancelaria posiada również stały kontakt ze środowiskiem naukowym, w szczególności z specjalistami z różnych dziedzin prawa, w tym z pracownikami naukowymi z Krakowa (Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Ekonomiczny) i Lublina (Uniwersytet Marii Skłodowskiej – Curie, Katolicki Uniwersytet Lubelski) zapewniając tym samym kompleksowe i skuteczne rozwiązanie każdego problemu prawnego.

Adwokat Artur Hill jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie skutecznego dochodzenia na rzecz swoich klientów odszkodowań pieniężnych, odzyskiwania od dłużników wszelkiego rodzaju należności w ramach prowadzonej windykacji, egzekwowania na drodze sądowej praw pracowniczych, prowadzenia spraw rozwodowych i o podział majątku, postępowań spadkowych, o zachowek, w tym kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych - spółek osobowych i kapitałowych. Jego dotychczasowa współpraca z organami administracji publicznej i zdobyte w tym zakresie cenne doświadczenie zapewnia klientom skuteczną pomoc prawną we wszelkiego rodzaju sprawach toczących się przed organami administracji publicznej w zakresie m.in. sporządzania odwołań, zażaleń od rozstrzygnięć administracyjnych oraz skarg do sądów administracyjnych. Adwokat Artur Hill jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Kancelaria Adwokacka Artur Hill opracowuje oraz prowadzi szkolenia dedykowane dla różnorodnych grup odbiorców obejmujących wiedzę z zakresu prawa stanowiącą podstawowe narzędzie w codziennej pracy zawodowej. Szkolenia prowadzi Adwokat Artur Hill w szczególności dla przedsiębiorców lub ich pracowników, których celem jest poszerzenie wiedzy w wybranej tematyce prawniczej i zdobycie praktycznych umiejętności. Temat szkoleń jest dopasowany do potrzeb uczestników, zaś stopień zaawansowania do ich aktualnej wiedzy.

MASZ PYTANIA?

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią.

KONTAKT